ABD, 0.7501 BTC’yi Açık Artırmaya Çıkarmayı Planlıyor

abd 07501 btcyi acik artirmaya cikarmayi planliyor qhKUALTb

ABD hükümeti tarafından düzenlenen geçmiş açık artırmalara kıyasla küçük bir ölçü olsa da, federal yetkililer önümüzdeki hafta 0.7501 BTC’yi açık artırmaya çıkaracak. Ölçü yayın saati itibariyle 54.029 dolar düzeyinden süreç gören Bitcoin için yaklaşık 40.527 dolara karşılık geliyor.

Hükümetin bu Bitcoin’i nereden edindiği yahut neden GSA (Genel Hizmetler İdaresi) aracılığıyla açık artırmaya çıkarıldığı konusunda rastgele bir bilgi bulunmuyor. Hükümetin açık artırma sitesi ekseriyetle ofis materyalleri, mobilyalar ve araçlar, bilimsel ekipman ve ağır makineler üzere öteki öğeler için ayrılmış durumda.

GSA’nın açık artırma sayfasına nazaran, Bitcoin için başlangıç ​​teklifinin 25.000 dolar olduğu ve Atlanta, Georgia’da gerçekleşeceği biliniyor. Açık artırma 15 Mart’ta başlayacak ve 48 saat sonra kapanacak.

Teklif veren kişinin bir Adalet Bakanlığı çalışanı olmadığını onaylayan ve teklif verenin ismini, toplumsal güvenlik numarasını ve öbür şahsî bilgileri ile birlikte Bitcoin cüzdan adresini içeren bir evrak sunması gerekiyor.

0.7501 Bitcoin için tam ödeme ise 19 Mart’ta yapılacak.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

ABD, 0.7501 BTC’yi Açık Artırmaya Çıkarmayı Planlıyor