8’den Fazla Tahmini Tutan Analist: Bu Altcoin Patlayacak Tek Kripto!

8den fazla tahmini tutan analist bu altcoin patlayacak tek kripto ydF2Iqz9

Sektörde “Smart Contracter” olarak bilinen başarılı analist, piyasa değerine göre ilk 50 kripto paradan sadece utangaç olan bir altcoin projesinin patlamaya hazır göründüğünü söylüyor. Ayrıca analist, Bitcoin’in yakında bir düzeltme göreceğini de ekliyor.

Smart Contracter: Polygon (MATIC) kısa vadede patlayabilir!

Smart Contracter, 113.300 Twitter takipçisiyle Polygon’un (MATIC) kısa vadede 0,48 dolar/0,49 dolarlık fiyat aralığına kadar yükselebileceğini gösteren bir grafik paylaşıyor. CoinGecko’ya göre MATIC, yazı yazılırken yaklaşık 0,40 dolardan işlem görüyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Matic için daha büyük bir boğa bayrağı dalgasının içindeki boğa bayrağı. Gönder…

8den fazla tahmini tutan analist bu altcoin patlayacak tek kripto 0 slhl12Jg

Eski adıyla Matic Network olan Polygon, artık “Ethereum’u Blockchain’lerin İnterneti” olarak adlandıran bir katman-2 ölçekleme çözümüdür. Projenin web sitesine göre proje, “Ethereum uyumlu Blockchain ağları oluşturmak ve bağlamak için bir protokol ve çerçeve” olarak hizmet vermeyi amaçlıyor.

Smart Contracter: Altcoin son 30 günde %250’den fazla değer kazandı!

CoinGecko’dan alınan veriler, piyasa değerine göre 55. sıradaki varlık olan MATIC’in son 30 günde %250’den fazla değerde fırladığını gösteriyor. Altcoin, en iyi kripto borsası Coinbase’in bu ayın başlarında Skale Network (SKL) ve SushiSwap (SUSHI) ile birlikte kripto parayı listeleyeceğini açıklamasının ardından fiyatta büyük bir artış elde etti.

8den fazla tahmini tutan analist bu altcoin patlayacak tek kripto 1 OKsqjKdG

Smart Contracter, Bitcoin’deki kısa vadeli düşüş eğiliminin piyasayı aşağı çekmesi durumunda MATIC’e stop loss koyduğunu da belirtiyor. Usta analist, geçtiğimiz günlerde BTC‘nin kısa sürede 50.000 dolar aralığına düşebileceğini öne süren bir grafik paylaştı. Bitcoin, yazım sırasında ise 58.500 dolardan işlem görüyor.

İşte piyasada nam salan Smart Contracter’ın “nokta atışı” tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, ünlü analist Smart Contracter birçok başarılı tahmine imza attı. Başarılı analist, Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük BTC çöküşü ve daha fazlasını öngördü. Ayrıca usta analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde kripto para piyasasındaki daha kısa vadeli fiyat hareketleri de doğru öngördü.

8den fazla tahmini tutan analist bu altcoin patlayacak tek kripto 2 78InnKDR

Smart Contracter, geçtiğimiz aylarda Bitcoin’in birikim aralığını bulup 23.000 dolara doğru geri çekilirken  genel bir altcoin piyasası düzeltmesini zorlayacağını belirtti. Usta analist bu tahmininde de haklı çıktı ve altcoin çöküşünü önceden haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten ünlü analist Smart Contracter, bu tahmininde de haklı çıktı. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminleri dikkatle izliyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

8’den Fazla Tahmini Tutan Analist: Bu Altcoin Patlayacak Tek Kripto!