89 TL bedelindeki oyun Ubisoft Connect’te fiyatsız

89 tl bedelindeki oyun ubisoft connectte fiyatsiz

89 tl bedelindeki oyun ubisoft connectte fiyatsiz 0

Assassin’s Creed, Far Cry ve Watcch Dogs üzere serilerle tanınan yayıncı şirket Ubisoft, dün kendi platformu Ubisoft Connect üzerinden yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında verilecek günün armağanı de muhakkak oldu.

Ubisoft’un verdiği armağanların dördüncüsü de erişime açıldı. Bugün Steam’deki kıymeti 89,00 TL olan Trials Rising Standard Edition. Oyun sadece PC kullanıcıları için fiyatsız. Buraya tıklayarak oyunun fiyatsız verildiği sayfaya ulaşabilirsiniz. Oyunu hesabııza ekleyebilmek için Ubisoft Connect hesabınızın olması gerek. Ubisoft Connect ise Steam yahut Epic Games tarzında olan sırf Ubisoft oyunlarının bulunduğu bir platform. 

Ubisoft’un son ikramı de yarın verilecek. Ne olduğu ne yazık ki bilinmiyor. Oyunun tanıtım yazısını ve fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

  • Trials serisinin bu son kısmında, fevkalade bir aksiyon ile fizik kurallarına meydan okuyan motor yarışını tecrübeyle. Yepisyeni özellikler, daha ağır rekabet ve daha fazla pist ile Trials sana meydan okuyor.
  • Çin Seddi’nden New York’a ve Eyfel Kulesine, dünyanın dört yanındaki güçlü pistlerde sürüş tecrübesini yaşa.
  • Yeni mükemmel Tandem Motor ile, arkadaşınla bir ortaya gel ve iki kişi tıpkı Motoru denetim etmeye çalış.
  • Lokal sokak ortası yarışlarından dünyanın en büyük pist ve stadyumlarına tüm rakiplerini yen ve doruğa tırman.
  • 10.000’den fazla araç kullanan Track Central’da eşsiz düzeyler yarat ve paylaş. Sonsuz olasılıklar ve sonsuz cümbüş seni bekliyor.
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

89 TL bedelindeki oyun Ubisoft Connect’te fiyatsız