86 TL bedelinde iki oyun Epic Store’da fiyatsız oldu

86 tl bedelinde iki oyun epic storeda fiyatsiz oldu

86 tl bedelinde iki oyun epic storeda fiyatsiz oldu 0 Tp4gOYbY

Epic Games Store, fiyatsız oyun kampanyalarına sürat kesmeden devam ediyor. Bu hafta da toplam kıymetleri 86 TL olan iki farklı oyun fiyatsız oldu. Seçkine Dangerous ve The World Next Door oyunlarını önümüzdeki bir hafta boyunca fiyatsız bir formda kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu haftanın dikkat çeken oyunu elbette Seçkine Dangerous olmuş. Çok oyunculu bir uzay simülasyonu olan Seçkine Dangerous bilhassa de PC’de çok canlı bir topluluğa sahip. Görsel kalitesiyle de dikkat çeken Seçkine Dangerous’ta, küçük bir uzay gemisiyle oyuna başlıyor ve zamanla Samanyolu Galaksisi’nde isminizi büyütmeye çalışıyorsunuz. Bu süreçte birbirinden etkileyici değişik uzay gemileri satın alabilir ve çeşitli ticaret, korsancılık, galaksi keşfi ve madencilik işleri yapabilirsiniz. Seçkine Dangerous’ın ‘açık dünya’ Samanyolu Galaksisi canlı bir iktisat, savaş halindeki bölgeler ve hatta gizemli uzaylı tehditleri bile içeriyor.

Seçkine Dangerous için 2021’in başlarında büyük bir genişleme paketi yayınlanacak. Seçkine Dangerous: Odyssey isimli paket oyunu yüzlerce yeni özellik getiriyor. Bu büyük güncelleme öncesinde Seçkine Dangerous kainatına adım atmak için artık tam vakti.

 

Bu haftanın öbür oyunu ise The World Next Door olacak. Oyun hakkında açıklama yazısı:

“Animelerin ve bağımsız oyunların duygusal kıssa anlatımından ve heyecan verici aksiyonundan ilham alan The World Next Door, kendisini konuttan çok uzakta, büyülü ve gizemli Emrys dünyasında bulan isyankâr bir genç olan Jun’ın kıssasını anlatıyor. Bu dünyaya ilişkin olmayan renkli yaratıklarla karşılaşan Jun, vakti dolmadan evvel konuta dönmek için yeni arkadaşlarına güvenmeyi öğrenmeli.”

Seçkine Dangerous ve The World Next Door hemen şu anda Epic Games Store’dan edinebilir ve Epic Game Launcher yardımıyla da bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Kampanya 26 Kasım 19.00’da sona erecek. Epic Games Store’un önümüzdeki hafta fiyatsız vereceği oyunlar da aşikâr oldu: Mudrunner.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

86 TL bedelinde iki oyun Epic Store’da fiyatsız oldu