8 Yaşındaki Bir Çocuk Profesyonel E-Spor Ekibine Katıldı

8 yasindaki bir cocuk profesyonel e spor ekibine katildi mlR2awJL

Oyun dünyasının gelişimiyle e-spor da son yıllarda mükemmel bir yükselme yaşisimı. Bu yükselme hem oyuncuların hem de oyunların çeşitliliğine yansıdı. Alışılmış kesimde bir oyuncuya yahut kadroya verilen mükafatların de ölçüsünün artmasıyla e-spor dünyasındaki rekabet en üst seviyeye ulaştı.

Bugünse bu dünyaya katılmayı kafaaran 8 yaşındaki bir çocuktan bahsedeceğiz. Joseph Deen isimli bu çocuk, tüm potansiyel rakiplerinin önüne geçerek e-spor ekibi Team 33’ün yeni takım üyesi oldu. 33 Gosu takma ismiyle bilinen Joseph Deen, Team 33’le muahedesi karşılığında da epeyce yeterli seviyede para kazandı.

Muhteşem bir bilgisayar ve 33.000 dolar bonus verildi:

8 yasindaki bir cocuk profesyonel e spor ekibine katildi 0

Team 33, 8 yaşındaki Joseph Deen’e muahede bonusu olarak 5.000 doların üzerinde kıymete sahip bir bilgisayar heyetimi ve 33.000 dolar para verdi. Joseph Deen, yaptığı açıklamisima “Hayallerim gerçeğe döndü!” ifisimesini kullandı ve daha evvel pek çok ekibin yaşından ötürü kendisini ciddiye almisimığını, Team 33’ünse kendisini Fortnite oynarken incelediğini belirtti.

Joseph Deen’in Team 33’le tanışıklığıysa bundan 2 yıl öncesine, yani Joseph 6 yaşında olduğu vakte uzanıyor. E-spor kadrosu, son 2 yıl boyunca Joseph’in hayallerini gerçeğe dönüştürmek için ona Fortnite eğitimi veriyordu. Joseph, Team 33’e katılmakla birlikte dünyanın en genç profesyonel oyuncuları ortasına katıldı.

Ama Joseph Deen, bu arenisima en genç oyuncu olmayı kafaaramadı. Çevrimiçi ortamda Lil Poison ismiyle bilinen Victor De Leon III, resmi Halo turnuvalarına dört yaşında katılmış ve herkesin dikkatini çekmişti. Yeniden de Deen, profesyonel bir e-spor kadrosuyla mutabakat imzalayan en genç oyuncu oldu.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

8 Yaşındaki Bir Çocuk Profesyonel E-Spor Ekibine Katıldı