Mobil

7000 mAh batarya ile gelecek olan Samsung Galaxy M12 modelinin ayrıntıları aşikâr oldu

7000 mah batarya ile gelecek olan samsung galaxy m12 modelinin ayrintilari asik r oldu 0 1zzJsTDr

Gelen son bilgiler, uygun fiyatlı Samsung Galaxy M12 akıllı telefonun Bluetooth SIG ve Wi-Fi Alliance tarafından onaylandığı istikametinde. Bu da aygıtın resmi sunumunun önümüzdeki birkaç hafta içinde gerçekleşebileceği manasına geliyor.

İşlemcisi şimdi aşikâr değil

Aygıtın kod isminin SM-M127F ve SM-M127G olduğu belirtiliyor. Sertifika bilgileri, akıllı telefonun Bluetooth 5.0 ve 2.4GHz Wi-Fi takviyesi sunacağını gösteriyor. Ayrıyeten Samsung Galaxy M12’nin kutudan Android 11 işletim sistemi ile çıkacağını da belirtelim. Söylentilere nazaran akıllı telefon 6,55 inç diyagonal Infinity-V ekrana sahip olacak ve art panelde ise dörtlü kamera yer alacak. Boyutlarını 163,9 x 75,9 x 8,9 mm. olduğu söylenen aygıtın öteki özellikleri ortasında parmak izi tarayıcısı, USB C Tipi irtibat noktası ve 3,5 mm kulaklık jakı yer alıyor.

7000 mah batarya ile gelecek olan samsung galaxy m12 modelinin ayrintilari asik r oldu 1 9Y5vmFtT

Aygıtın en dikkat çeken özelliği ise pil kapasitesi diyebiliriz. Çünkü Samsung Galaxy M12, devasa olarak nitelendirilebilecek 7000 mAh kapasiteli bir batarya ile gelecek. Ne yazık ki aygıtta kullanılan işlemci hakkında hala net bir bilgi mevcut değil. Samsung Exynos yahut Qualcomm Snapdragon yonga setlerinden hangisiyle geleceği şimdi aşikâr olmayan akıllı telefonun, hangi fiyat etiketiyle satılacağı da merak konusu.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu