70 TL pahasında iki oyun Epic Store’da fiyatsız oldu

70 tl pahasinda iki oyun epic storeda fiyatsiz oldu Jr9TRfqq

70 tl pahasinda iki oyun epic storeda fiyatsiz oldu 0 64GB4kNp

Epic Games Store, fiyatsız oyun kampanyalarına sürat kesmeden devam ediyor. Bu hafta da toplam değerleri 70 TL olan iki farklı oyun fiyatsız oldu. ABZU ve Rising Storm 2: Vietnam oyunlarını önümüzdeki bir hafta boyunca fiyatsız bir formda kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu haftanın dikkat çeken oyunu elbette Rising Storm 2: Vietnam olmuş. PC oyuncuları ortasında hayli tanınan bir taktiksel FPS oyunu olan Rising Storm 2’de 64 kişilik haritalarda savaşlar verebiliyorsunuz. Oyunda farklı ordular, 50’den fazla silah, helikopterler ve çeşitli kara araçları yer alıyor. Oyun Steam’de çok olumlu yorumlara sahip.

Killing Floor serisinin yaratıcıları Tripwire tarafından 2017’de yayınlanan Rising Storm 2: Vietnam’dan imajlar:

Giant Squid Studios tarafından geliştirilen ABZU, su altında geçen eşsiz bir macera/keşif oyunu. ABZU’yu öykü ve oynanış manasında Journey’e benzetebiliriz. Rahatlatıcı ve huzur verici oynanışıyla dikkat çeken ABZU’da, okyanusun derinliklerinde eşsiz bir maceraya çıkıyor ve artık tarihe karışmış antik bir medeniyetin farklı kıssasını keşfediyorsunuz.

ABZU’nun tanıtım yazısı şöyle:

Kendinizi gizemli ve renklerle dolu canlı bir okyanus dünyasına bırakın. Şık yüzme denetimlerini kullanarak, Diver olarak suda akrobasi hareketleri yapın. Gerçek yaratıklara dayalı yüzlerce eşsiz çeşidi keşfedin ve güçlü deniz ömrüyle güçlü bir irtibat kurun. Size, birbirlerine ve avcılara yöntemsel olarak karşılık veren binlerce balık sürüsüyle etkileşimde bulunun. Efsanevi deniz görüntülerini seyredin ve örneğine rastlanmamış detaylar içeren su ekosistemlerini keşfedin. Okyanusun kalbine, antik sırların unutulup bırakıldığı yerlere inin. Lakin dikkatli olun, derinliklerde tehlikeler gizlenir. “ABZÛ”, en eski mitolojilerden gelir; AB su demektir, ZÛ ise bilmek manasına gelir. ABZÛ, okyanusun bilgeliğidir.

ABZU ve Rising Storm 2: Vietnam’ı hemen şu anda Epic Games Store’dan edinebilir ve Epic Game Launcher yardımıyla da bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Kampanya 15 Ekim 18.00’da sona erecek. Epic Games Store’un önümüzdeki hafta fiyatsız vereceği oyunlar da belirli oldu: Amnesia: A Machine for Pigs ve Kingdom New Lands.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

70 TL pahasında iki oyun Epic Store’da fiyatsız oldu