50 TL bedelindeki Genesis Alpha One, Amazon Prime üyelerine fiyatsız

50 tl bedelindeki genesis alpha one amazon prime uyelerine fiyatsiz JuULAlAi

50 tl bedelindeki genesis alpha one amazon prime uyelerine fiyatsiz 0 hCh1Ahvl

Fiyatsız oyun kampanyalarında bu hafta yeniden Amazon Prime‘dan hoş bir haber geldi. Prime Gaming üyelerine şu anda 50 TL bedelindeki Genesis Alpha One Deluxe Edition oyunu fiyatsız dağıtılıyor. Oyun önümüzdeki bir ay boyunca fiyatsız olacak ve artık kütüphanenize eklerseniz Prime üyeliğiniz sonlansa bile sizde kalacak.

2019’un başlarında piyasaya sürülen Genesis Alpha One, Steam’de genel manasıyla olumlu yorumlara sahip. Enteresan oynanışı ve görsel kalitesiyle de dikkat çeken oyun için verilen açıklama şöyle:

“Uzay gemisi inşa edebileceğin bu rogue gibisi FPS oyunundaki geniş kainatı keşfet. Genesis Alpha One, heyecan verici rogue gibisi mekaniklerini, kapsamlı uzay gemisi inşa etme sistemini ve süratli birinci şahıs aksiyonunu bir ortaya getirerek seni yıldızlararası bir lider yapıyor.”

Prime Gaming’te çabucak her hafta yeni fiyatsız oyunlar dağıtılıyor. Dağıtılan oyunlar genel manasıyla bağımsız ve düşük bütçeli yapımlar. Fakat tekrar de orta sıra hoş oyunlar da verildiği oluyor.

Yeni Prime Gaming oyunlarını almak için bu sayfaya tıklayabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında GTA 5, Apex Legends üzere oyunlar için dağıtılan oyun içi içerikleri (loot) var, aşağıda ise fiyatsız oyunlar görülüyor. Genesis Alpha One haricinde Victor Vran, A Knight’s Quest, Layers of Fear ve Kona gibi oyunlar da şu anda fiyatsız.

Prime Gaming oyunlarını Amazon Launcher yahut Prime Launcher ile kurabilirsiniz. Amazon Launcher için link burada

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

50 TL bedelindeki Genesis Alpha One, Amazon Prime üyelerine fiyatsız