50.000 Doları Bildi! Yatırım Uzmanı Altın, Bitcoin ve Ethereum Tahminlerini Paylaştı

50000 dolari bildi yatirim uzmani altin bitcoin ve ethereum tahminlerini paylasti iSLN4Mw5

“Zengin Baba Yoksul Baba” isimli en çok satanlar arasında yer alan kitabın yazarı Robert Kiyosaki, önemli öngörülerde bulundu. Robert Kiyosaki, ekonomi zayıflarken Bitcoin, Ethereum ve altın gibi değerli metalleri almak için yarıştığını söylüyor.

Robert Kiyosaki: Altın, Bitcoin ve Ethereum almak için yarışıyorum

En çok satan yazarlar arasında yer alan ünlü girişimci Robert Kiyosaki, hangi değer deposunun daha üstün olduğunu tartışmak istemese de şu anda sahip olduğu kadar BTC, ETH ve altın’a sahip olmak için çabaladığını söylüyor. Robert Kiyosaki konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu yüzden çok fazla altın, gümüş, Bitcoin ve Ethereum’a sahip olduğum için minnettarım ve tartışmaya girmiyorum. Peter Schiff her zaman altın ve gümüş hakkında tartışır ve Max Keiser da karşılık verir… Bana göre “Neden bu kadar tartışıyorsunuz?” şu anda alabildiğiniz kadar alın! Çünkü hükümet çuvalladı. Mahvolduk. Tüm ekonomimiz mahvoldu. O kadar derinden borçluyuz ki bu bataklığa doğru batmak gibi… Sen ise altın, gümüş, Bitcoin hakkında tartışıyorsun. Sadece bir şeyler satın alın.

Robert Kiyosaki, altın, gümüş, Bitcoin ve Ethereum’un mevcut ekonomik ortamda güçlü performans sergileyeceğini düşünüyor.

50000 dolari bildi yatirim uzmani altin bitcoin ve ethereum tahminlerini paylasti 0 NA5mJI75

Robert Kiyosaki, Bitcoin’in 50.000 dolar seviyesini kıracağını önceden öngördü!

Geçen yıl Robert Kiyosaki, Bitcoin’in 2021’de 50.000 dolar seviyesini kıracağını söyledi ve bunu doğru tahmin etti. Robert Kiyosaki, bu bahsin Bitcoin’in gücüne değil, ABD ekonomisinin ve hükümetinin zayıflığına dayandığını söyledi. Robert Kiyosaki konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin’i yargılamıyorum. Hükümetimizin aptallığını yargılıyorum. Bir emlakçı olarak, ne kadar borcun temerrüde düşeceğine baktığımda, soru şu: San Francisco çevresindeki tüm ofis binaları kiralarını ödeyemezse, onları kim kefaletle ödeyecek? Bu yüzden 50.000 dolar bahsimi koydum. Ekonomiye karşı bir iddiaydı. Bitcoin üzerine bir bahis değildi. Bahse girerim Federal Reserve daha fazla para basacak ve basmazlarsa yine de mahvolacağız. Soru, paranı nereye koyuyorsun? Yıllar önce ‘Nakit çöptür’ diyerek başladım ve artık çöp oluyor. Daha fazla yapay zeka ve teknoloji, işleri daha verimli hale getirdikçe fiyatlar düşmeye devam etmeli. Ancak FED bunu pompalamaya devam ediyor… Zengin Baba Yoksul Baba’daki bir numaralı ders, zenginlerin para için çalışmamasıdır. Çünkü bunu yaptığınız anda siz berbatsınız… Şu anda gerçek oluyor ve beni gerçekten derinden endişelendiriyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

50.000 Doları Bildi! Yatırım Uzmanı Altın, Bitcoin ve Ethereum Tahminlerini Paylaştı