4.899 TL’lik Fiyat/Performans Bilgisayarı İncelemesi

4899 tllik fiyatperformans bilgisayari incelemesi YMIYyVeM

Yeni bir sistem kurma hayalinin bir kâbusa dönüştüğü şu günlerde nispeten uygun fiyatına karşın uygun bir performans gösteren bilgisayar bulmak epey sıkıntı hale geldi. Lakin incehesap.com’un bizler için hazırladığı ve tam bir fiyat / performans sistemi olan Phantom XT Bronze, aradığınız kriterlere uygun sistemin ta kendisi olabilir.

Oyun odaklı toplanmış olmasına karşın tüm gereksinimlerinizi gidermenizi sağlayacak Phantom XT Bronze, 4.899 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Bilgisayar, işlemci kısmında AMD’nin Zen 2 mimarili Ryzen 3 3100 işlemcisini barındırıyor. 3,60 GHz frekansa sahip olan işlemci, günümüz için hayli kâfi bir performans sunuyor.

Her işinizi halledebileceğiniz donanım:

4899 tllik fiyatperformans bilgisayari incelemesi 0 BXeRvvWY

Ekran kartı kısmında tekrar AMD’yle bizi karşılayan Phantom XT Bronze, 8 GB GDDR6 AMD Risimeon RX 5500 XT ile yeniden günümüzün gerisinde kalmıyor. 8 GB DDR4 RAM’i de barındıran Phantom XT Bronze’un tüm donanımı Gigabyte’ın B450M S2H AMD B450 anakartı üzerinde yükseliyor.

4899 tllik fiyatperformans bilgisayari incelemesi 1 47a4CV1I

Phantom XT Bronze’da alan mekan 8 GB’lık RAM şayet sizin için yetersiz kalırsa dilediğiniz vakit anakartın sunduğu 32 GB’a kisimar RAM takviyesi sayesinde bilgisayarınıza RAM ekleyebilirsiniz. Fiyatına nazaran hayli uygun bir performans sunan Phantom XT Bronze, bir de 480 GB’lık Team CX1 SSD’ye konut sahipliği yapıyor.

‘Bu bilgisayar oyunlarda nasıl?’ dediğinizi duyar üzereyiz. Hasebiyle biizler de videomuzda sizler için Valorant, CS:GO, PUBG ve GTA V oyunlarında bilgisayarın limitlerini zorladık. Bilgisayarın tanınan oyunlarda nasıl bir performans gösterdiğini öğrenmek ve bilgisayar hakkında daha fazla detayya ulaşmak için görüntümüzü izleyebilirsiniz. Bilgisayarı incelemek için de kontağa tıklayabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

4.899 TL’lik Fiyat/Performans Bilgisayarı İncelemesi