3 Kilit Fiyat Ölçüm Sinyali Popüler Altcoin İçin Bu Seviyeleri İşaretledi

3 kilit fiyat olcum sinyali populer altcoin icin bu seviyeleri isaretledi Uz9MZRwY

Altcoin Chainlink, tüm zamanların en yüksek seviyesinden %30 düştü. Ancak blockchain ve türev göstergeleri, yatırımcıların ilgisinin arttığını gösteriyor.

Chainlink İçin Zorlu Bir Ay

Chainlink (LINK) oldukça zorlu bir ay geçirdi ve 20 Şubat’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi 37 $’ı gördükten sonra %45’lik bir gerileme yaşadı. Son kayıplar diğer altcoinlerin kazançlarıyla karşılaştırıldığında şaşırtıcı görünebilir. Ancak LINK toparlanmayı başardı

Bu nedenle, 32 doların üzerinde durma başarısızlığını trendin tersine çevirmesi olarak yorumlamak için hiçbir neden olmamalı. Günlük aktif adresler ve işlemler gibi blockchain göstergeleri, vadeli işlem sözleşmelerine açık pozisyon ile birlikte güç göstermeye devam ediyor.

3 kilit fiyat olcum sinyali populer altcoin icin bu seviyeleri isaretledi 0 53XEwtIR

Chainlink, merkezi olmayan finans (DeFi) patlamasından yararlanmak için de çok iyi bir konuma sahipti. Ayrı blok zincirlerini ve merkezi olmayan borsaları birbirine bağlayan fiyat akışlarının çoğu, fiyat keşfi için fiyat oracle’larını kullanır.

Proje, Ethereum ağ ücretleri fırladığında ve blockchain veri toplamayı blockchain dışı bir consensus turuyla değiştiren ” blockchain dışı raporlamaya” hızlı bir şekilde adapte edildiğinde proaktifti.

DeFi’deki güçlü büyüme ve sağlıklı blockchain odaklı göstergelerle bile etkileyici olan şey, LINK fiyatının 30 dolarlık desteği geri almak için mücadele ediyor olmasıdır.

Blockchain Verileri Gücü Gösteriyor

Transfer değeri, günlük taşınan tüm paraları topladığı için kullanıcı aktivitesini ölçen lider bir blockchain göstergesidir. CoinMetrics’ten alınan analiz, aynı varlıklar arasındaki karıştırıcıları ve işlemleri hariç tutmak için bu rakamları ayarlayarak daha kesin veriler sağlar.

3 kilit fiyat olcum sinyali populer altcoin icin bu seviyeleri isaretledi 1 CD9J9eJO

Günlük ayarlanmış transferler, 2021’in başından bu yana birikmiş %235’lik bir kazanç olan 600 milyon dolar civarında seyrediyor. Mevcut seviye,%7 daha büyük piyasa değerine sahip bir kripto para birimi olan Litecoin’den (LTC) iki kat daha büyük, ancak projenin birincil kullanımı, ikinci katman ölçekleme çözümleri geliştikçe azalmaktadır.

Günlük etkin adresler, aktarım maliyetleri nispeten düşük olduğunda kolayca şişirilse de, bir başka hayati zincir içi metriktir. Chainlink’in Ethereum ağında çalıştığını düşünürsek, kesinlikle durum bu olamaz.

3 kilit fiyat olcum sinyali populer altcoin icin bu seviyeleri isaretledi 2 Zpb2JqkZ

Yukarıdaki verilerin gösterdiği gibi, son düşüşe rağmen, Chainlink’in günlük aktif adresleri 10.000’in üzerinde yer aldı. Yükselen Ethereum ağ ücretlerini hesaba katmak gerekir ki bu durum, yeni yüksekler üretememeyi açıklayabilir. Bununla birlikte, göstergenin 2021’deki %14’lük kazancı olumlu sayılabilir.

Vadeli İşlem Sözleşmeleri Talebi Güçlü Tutuldu

En iyi traderlar Chainlink’ten vazgeçmiş olsaydı veya bir şekilde ilgisini kaybetmiş olsaydı, vadeli işlem sözleşmelerinin açık pozisyonu etkilenecekti. Bu metrik, yükseliş için zorunda olmasa da, türevlerdeki sağlıklı bir faaliyet miktarı, yatırımcıların koin ile ilgilendiğini gösterir.

3 kilit fiyat olcum sinyali populer altcoin icin bu seviyeleri isaretledi 3 5WnDhcV8

Yukarıdaki veriler, vadeli işlem sözleşmelerindeki açık pozisyonda bir düşüş olduğuna dair hiçbir kanıt göstermiyor. 21 Şubat ve 22 Şubat’taki keskin düşüş, meydana gelen %41’lik fiyat düşüşünü yansıtıyor. Bu arada, bir haftadan kısa bir süre sonra, LINK 26 dolarlık destek seviyesini yeniden kazandı ve vadeli işlemlerde açık pozisyon artmaya devam etti.

Mevcut yükseliş piyasası koşulları devam ederse, yatırımcılar bir ‘altcoin sezonunun yaklaştığını’ tahmin etmeye başlayabilir. Şu anda, Chainlink, DeFi ilgisindeki zirveden yararlanmak için iyi konumlanmış görünüyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

3 Kilit Fiyat Ölçüm Sinyali Popüler Altcoin İçin Bu Seviyeleri İşaretledi