Mobil

2D bulmaca platform oyunu #AkiRobots taşınabilir aygıtlar için yayınlandı

2d bulmaca platform oyunu akirobots tasinabilir aygitlar icin yayinlandi 0 vNAKMOj6

Yayıncılığını Bandello’nun yaptığı, geliştiriciliğini ise FlatPonies’in yaptığı iki boyutlu bulmaca platform oyunu #AkiRobots, taşınabilir aygıtlar için yayınlandı. Oyun ayrıyeten Steam üzerinde PC kullanıcıları için de erişime açılmış durumda. 

Oyunda toplamda 100 farklı kısım bulunuyor ve ayrıyeten kısım düzenleme sistemi sayesinde siz de kendi kısımlarınızı yaratabilirsiniz. Oyunda birkaç farklı karakteri yönetiyorsunuz ve bu yüzden biraz daha genel düşünerek bulmacaları çözmeye çalışıyorsunuz. Oyunun aşağıdaki çıkış fragmanını izleyerek oynanışa dair daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Oyun şu anda Google Play üzerinde 38,99 TL, App Store üzerinde ise 46,99 TL. Oyun Android aygıtlarda 63 MB ve oyunu yükleyebilmek için Android 4.4 yahut sonraki bir sürümü istiyor. iOS aygıtlarda ise oyun 104.8 MB ve yükleyebilmek için iOS 11.0 yahut sonraki bir sürümü istiyor. 

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu