2020’yi Özetleyen Hayran Üretimi “Twitch Rewind” Görüntüsü

2020yi ozetleyen hayran uretimi twitch rewind goruntusu CdEVVpva

Dünyanın en büyük görüntü paylaşım platformu olan YouTube, her yılın sonunda “YouTube Rewind” isimında, sona ermekte olan yılın özeti niteliğinde bir görüntü paylaşıyor. Şayet daha evvel izlemediyseniz Türk YouTuber’ların da yer aldığı YouTube Rewind 2019 görüntüsüne buradan, YouTube Rewind 2018 görüntüsüne ise buradan ulaşabilirsiniz.

Dünyanın en büyük çevrimiçi canlı yayın servislerinden biri olan Twitch’in ise YouTube Rewind gibisi bir içeriği bulunmuyor. Lakin MTee isimli YouTube kanalı, bu eksikliği gidermek için kendi oluşturmuş olduğu Twitch Rewind 2020 isimlı görüntüyü paylaştı ve kısa müddette beğeni topladı.

2020yi ozetleyen hayran uretimi twitch rewind goruntusu 0 GtBvaj4C

MTee’nin “Twitch Rewind” görüntüsü genel olarak yıl içinde Twitch ve yayıncılarıyla ilgili kritik olayları ve platformda devir dönem tanınan hale gelen içerikleri eğlenceli bir biçimde sıralıyor. Bu sayede 2020’de Twitch’ten ayrılan yayıncılardan kanal ismini değiştiren büyük yayıncılara kadar değerli sayılabilecek büyük gelişmeleri görüyorsunuz.

Söylediğimiz üzere Twitch Rewind 2020, bu yıl canlı yayın platformunu kasıp kavuran oyunları da gün yüzüne çıkarıyor. Platformun vazgeçilmezleri ortasında alan yer MOBA ve MMO RPG oyunlarının yanı sıra Among Us ve Fall Guys, 2020’de platforma damgasını vuran oyunlar olarak öne çıkıyor. MTee, görüntünün hem içinde hem de açıklamasında telif hakları nedeniyle yayıncıların istedikleri müzikleri çalmasını yasaklayan DMCA’ya da göndermede bulunuyor.

Twitch Rewind 2020 görüntüsü

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

2020’yi Özetleyen Hayran Üretimi “Twitch Rewind” Görüntüsü