2020’de Tinder’da Neler Yaşandığı Açıklandı

2020de tinderda neler yasandigi aciklandi UJr9MPyJ

Dünyanın en tanınan arkisimaşlık uygulamalarından bir tanesi olarak hizmet vermeye devam eden Tinder, “Year in Swipe 2020” bilgilerini paylaştı. Platform tarafından yapılan açıklamalar, Tinder kullanıcılarının 2020 yılında neler yaptıklarını ortaya koyuyor. Yaptığı basın toplantısıyla kullanıcıların 2020 yılındaki Tinder tecrübelerini anlatan şirket, epey dikkat cazip sonuçlara ulaşmış üzere görünüyor.

Tinder tarafından yapılan açıklamalara nazaran kullanıcılar, pandemiyle birlikte hayatımıza giren toplumsal arayı çoktan benimsemiş durumdalar. Zira kullanıcılar, pandemi sürecinde arkisimaş bulmaya çalışmaktan vazgeçmediler. Hatta şirket, şubat ayına kadarki süreçte olan kullanıcı etkinliğinin, sonbahar aylarında olan etkinlikten daha düşük olduğunu söylüyor.

Kültürel tatiller ve politik iletiler da Tinder’da kendine alan buldu

2020de tinderda neler yasandigi aciklandi 0 BaaPKBAt

Tinder’ın Year in Swipe 2020 bilgilerine nazaran kullanıcılar, bu yıl en çok da kültürel seyahatlerini platform üzerinden paylaştılar. Ayrıyeten toplumsal ve politik iletiler da kültürel tatiller kadar popülerdi. Yetkililer, ABD’deki seçimlerin kullanıcı davranışlarını direkt etkilediğini, 2020 yılında “oy” sözü üzerinden yapılan paylaşımların ikiye katlandığını söylüyor. Tinder’a nazaran oy sözü üzerinden yapılan paylaşımlar da hiç olmadığı kisimar yaratıcıydı.

Tinder yetkilileri, 2020 yılında en çok kullanılan emojileri de paylaştı. Yapılan açıklamalara nazaran kullanıcılar, hayatımızı tümüyle etkileyen pandemiyi, emojilerde de göstermeye kafalisimılar. Çünkü en çok kullanılan emojilerden bir tanesi, maskeli yüzdü. Lakin en çok kullanılan emoji, omuz silkmeydi. Ayrıyeten kullanıcılar, bu yıl biyografi kısımlarında karantina sözünü çok fazla kullandılar.

İşte Tinder kullanıcılarının 2020’de en çok kullandıkları emojiler

2020de tinderda neler yasandigi aciklandi 1 FsdKOpIV

Sıradaki içerik:

2020’de Tinder’da Neler Yaşandığı Açıklandı