2020 Model Isuzu D-Max Türkiye’de Satışa Sunuldu

2020 model isuzu d max turkiyede satisa sunuldu phBqhv9B

Isuzu’nun ülkemizde de beğeniyle takip edilen pick up modellerinden D-Max‘in yeni versiyonu Türkiye’de satışa sunuldu. Geçen sene üretildiği yer olan Tayland’da yollara çıkan ve sonrasında Avrupa regülasyonuna uyarlanan 3. jenerasyon Isuzu D-Max, fiyatı ve özellikleriyle birlikte dün gerçekleşen bir Türkiye lansmanında alıcıların karşısına çıktı.

V-Go, V-Life, V-Joy ve V-Cross donanım düzeyleriyle satın alınabilen pick up modelinin V-Go ve V-Life donanım düzeyleri 4X2 ve 4X4, V-Joy ve V-Cross donanım düzeyleri ise yalnızca 4X4 çekiş sistemiyle geldi. Aracın giriş düzeyi sayabileceğimiz V-GO donanım düzeyi manuel şanzımanla gelirken öteki 3 düzeyde otomatik şanzıman seçeneği bulunuyor.

Yeni D-Max’in kaputunun altında ne var?

2020 model isuzu d max turkiyede satisa sunuldu 0 5wwuNkaX

Isuzu’nun 3. jenerasyon D-Max modelinde 1.9 litrelik (1898 cc) 4 silindirli 163 beygir güç ve 360 Nm tork üreten mısral bir motor yer alıyor. Aracın ön tarafında darbe emicili, çift salıncaklı bağımsız süspansiyon kullanılırken art tarafında ise parabolik yaprak yaylı süspansiyon tercih edilmiş. Hem manuel hem de otomatik için 6 ileri şanzıman sistemi bulunan yeni D-Max’de EBD’li ABS, Break Asist ve ESC fren sistemleri alan alıyor.

Isuzu D-Max V-Go neler sunuyor?

2020 model isuzu d max turkiyede satisa sunuldu 1 s4XihGqL

Yeni D-Max’in giriş düzeyi olan V-GO, 18 inç çelik jant, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, 4,2 inç TFT renkli gösterge ekranı üzere özelliklere sahip. Ayrıyeten fren asistanı, sürat sabitleyici, yokuş kalkış ve iniş takviye sistemi, yağmur sensörü, çekiş denetim sistemi üzere emniyetlik özelliklerini de barındıran D-Max V-Go, 4×4 versiyonlarında elektronik diferansiyel kilidine de sahip.

Isuzu D-Max V-Life neler sunuyor?

2020 model isuzu d max turkiyede satisa sunuldu 2 V4wXPg9u

D-Max’in 4×2 çekiş opsiyonuna sahip bir başka modeli V-Life, giriş düzeyi V-Go’dan farklı olarak gümüş ön ızgaraya, 18 inç koyu gümüş alüminyum jantlara, elektronik kapanabilir yan aynalara, ön sis farlarına, manuel 6 istikametli şoför koltuğuna ve 9 inç multimedya sistemine sahip. Bunun dışında kablosuz Apple Car Play ve Android Auto takviyesinin yanında 6 hoparlör ve ön ve art tarafta yer alan USB girişleri bulunduruyor. Araçta art park sensörünün de alan aldığını söyleyelim.

Isuzu D-Max V-Joy neler sunuyor?

2020 model isuzu d max turkiyede satisa sunuldu 3 5itNJHBC

Yeni modelde üçüncü donanım düzeyi olan V-Joy’a baktığımızda ise V-Life’da olan özellikler dışında Bi-Led farlar, LED stoplar, LED sis farları, yan basamaklar, ön park sensörü, LED gündüz sürüş farları, anahtarsız giriş ve çalıştırma, çift bölgeli otomatik dijital klima, iki kademeye sahip ısıtmalı ön koltuklar, ön ve art deri koltuklar, elektrikli 8 taraflı şoför koltuğu ve deri direksiyon simidi seçenekleri bulunuyor.

Isuzu D-Max V-Cross neler sunuyor

2020 model isuzu d max turkiyede satisa sunuldu 4 jyXq1R2e

Yeni D-Max ailesinin amiral gemisi olan V-Cross’a baktığımızda ise bilhassa emniyetlik konusunda ek özelliklere sahip olduğu gözlemleniyor. Dur kalk özellikli adaptif sürat sabitleme, art radar, çoklu çarpışma önleyici, otonom acil frenleme, ön çarpışma ihtar sistemi, kusurlu kalkış önleyici, akıllı sürat sınırlama, trafik işareti tanıma, stereo kamera, dönüş asistanı, art çapraz trafik ihtar sistemi, kör nokta ve şerit takip ikaz sistemi, otomatik kararan dikiz aynası ve merkezi hava yastığı üzere seçenekler yer alıyor.

2020 model Isuzu D-Max ailesinin lansman fiyatları ne?

2020 model isuzu d max turkiyede satisa sunuldu 5

Gelen ek vergiler ve dolar kurunun yüksek olduğu düşünüldüğünde uygun fiyatlı otomobil satın almak artık bir hayal olmuş durumda. Yeni Isuzu D-Max ailesinin de fiyatlarının çok da ucuz olduğunu söylemek mümkün değil. 2020 model arabain ayrımlı donanım düzeylerine nazaran fiyatları şu biçimde:

  • Isuzu D-Max V-GO 4X2: 268.600 TL
  • Isuzu D-Max V-GO 4X4: 327.700 TL
  • Isuzu D-Max V-LIFE 4X2: 324.000 TL
  • Isuzu D-Max V-LIFE 4X2 AT: 354.000 TL
  • Isuzu D-Max V-LIFE 4X4: 336.000 TL
  • Isuzu D-Max V-JOY 4X4 AT: 370.100 TL
  • Isuzu D-Max V-CROSS 4X4 AT: 405.000 TL
etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

2020 Model Isuzu D-Max Türkiye’de Satışa Sunuldu