Oyun

14 Yaşındaki FIFA 21 Oyuncusundan İnanılmaz Muvaffakiyet

Dünyanın en tanınan futbol oyunlarından biri olan FIFA, arkadaşlarınızla rekabet edebileceğiniz bir sahne sunmasının yanı sıra Ultimate Team modunda Avrupa’daki öbür FIFA oyuncularıyla rekabet edebilmenize de imkan sağlıyor. farklı oyun modlarına sahip olan FIFA Ultimate Team’in “rekabetçi” modu olarak bilinen modu ise FUT Champions ya da daha çok bilinen ismiyle Hafta Sonu Ligi.

Bilmeyenler için; Hafta Sonu Ligi’nde iştirak sağlayan tüm FIFA 21 oyuncularına 30 maç yapma hakkı tanınıyor ve oyuncular, bu 30 maç içinde aldıkları toplam galibiyet adetsına nazaran çeşitli mükafatlar kazanıyorlar. Fakat muhakkak bir galibiyet adetsının üzerine çıkan oyuncu adetsı öylesine az oluyor ki bu noktisima oyuncular galibiyet ve kabiliyet puanlarına nazaran sıryerarak bulundukları sıraya nazaran ödül alıyorlar.

FIFA21’nin çıkışından bu yana tüm FUT Champions maçlarını kazanan “çocuk”: Anders Vejrgang​

14 yasindaki fifa 21 oyuncusundan inanilmaz muvaffakiyet 0 McdF2J3l

Şimdi 14 yaşındaki Danimarkalı esporcu Anders Vejrgang, şu sıralar FIFA21’de kimsenin karşılaşmak istemeyeceği oyuncular listenin doruğunda yer alıyor. FIFA21 oyuncuların beğenisine sunulduğundan beri düzenlenen tüm Hafta Sonu Liglerinde 30’da 30 galibiyet almayı kafaaran Vejrgang, 180-0’lık bir galibiyet serisine sahip.

İşin değişik yanı Vejrgang, RB Leipzig isimli espor ekibinin bir modülü olmasına karşın şimdi 14 yaşında olduğu için FIFA’nın resmi espor tertiplerinde uğraş edemiyor. Nedeni ise EA’in profesyonel espor karşılaşmaları için asgarî 16 yaş mecburiliği belirlemiş olması. Bir kafaka deyişle Anders Vejrgan, şimdi profesyonel tertiplere katılamayacak kadar “küçük” olmasına karşın şimdiden dünyanın en yeterli FIFA oyuncularından biri olduğunu kanıtlamış durumda.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu